قدم اول اندازه گیری دقیق محیط مورد نظر برای نصب سقف کشسان می باشد زیرا بسته به مساحت محیط، اندازه سقف کشسان متفاوت خواهد بود و در ادامه نکته حائز اهمیت نحوه نصب به وسیله کاردک لبه گرد و حرارت مناسب می باشد که ویدئو هایآموزشی موجود در این مجموعه، تمام این مراحل را با جزئیات در اختیارتان قرار می دهد. از آنجا که سقف های کشسان وزن بسیار کمی داشته و برای نصب به ملات نیاز ندارند، به راحتی بر روی سقف نصب شده و سرعت نصب بسیار بالاست، بنابراین یادگیری این دوره برای شما به عنوان فردی تازه کار بدون پیش زمینه فعالیت در رابطه با نصب نرده استیل بسیار آسان خواهد بود. 

 

آموزش نصب آسمان مجازی

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام نصب سقف کشسان باید مورد توجه قرار گیرد نحوه نورپردازی است لازم به ذکر است نورپردازی در سقف های کشسان هم با استفاده از چراغ های هالوژن و LED و هم با استفاده از لامپ های RGB و مهتابی های SMD به صورت پنهان در پشت سقف انجام می شود که محل قرار گیری لامپ ها بسیار اهمیت دارد. لذا این دوره آموزش نصب آسمان مجازی محل قرارگیری لامپ ها به گونه ای که نور به صورت یکدست به محیط منتقل شود را به شما آموزش داده و در رابطه با فاصله بین لامپ های نصب شده نیز خواهید آموخت.

 

آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان 1

  آموزش آسمان مجازی

 در طول دوره آموزش نصب آسمان مجازی وسقف کشسان، نحوه نصب اولیه، کشش و کاردک گذاری سقف کشسان و نحوه نصب لامپ ها را بطور دقیق فرا خواهید گرفت. تفاوتی ندارد اگر در گذشته در زمینه نصب نرده استیل فعالیت کرده اید یا نه؟ این دوره طریقه نصب آسمان مجازی برای تمامی افراد (حرفه ای و آماتور) مناسب خواهد بود.

 آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان 1

برای خرید این پکیج به وب سایت 118فایل مراجعه نمایید.